جمعه, 7 بهمن 1401
  • ساعت : ۸:۲۹:۴۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ 
  • کد خبر : ۹۹۰۰۹
پیام تبریك معاون درمان دانشگاه بمناسبت هفته گرامیداشت مقام پرستار
دکتر واعظی معاون درمان دانشگاه طی پیامی هفته گرامیداشت مقام پرستار را تبریک گفت .

سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) به عنوان روزپرستار، ادای احترام به پرستارانی است که مهربانیشان مرهمی aبرای بیماران و تلاششان وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.
 ارزش و اهمیت کار این قشر زحمتکش وقتی آشکار و نمایان می شود که بدانیم توسعه پایدار بر محور انسان سالم استوار است و امروز جامعه پرستاری مبدّل به نیروی عظیمی گشته که مسئولیت پر ارزش خود را برای ارتقاء سلامت جامعه با جدیت تمام پذیرفته و به عنوان عضوی جدایی ناپذیر در تیم سلامت انجام وظیفه می نماید. 
تلاش پرستاران جهادگر و کادر بهداشت و درمان در بحران کرونا واژه ای آشناست که ناخودآگاه هر شنونده ای را به یاد ایثار و از خودگذشتگی در لحظات سخت می اندازد. بدون شک تلاش و تعهد همه‌جانبه پرستاران گرامی در خدمت به بیماران و تسکین آلام آنان به خصوص در زمان شیوع بیماری کرونا اجری عظیم و ماندگار به همراه دارد و دعای خیر التیام یافتگان، بدرقه دست‌های پرتوانشان است. 
اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) به محضر تمامی پرستاران و سفیران سلامت و با درود به روح شهدای گرانقدر مدافع سلامت، مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های ارزنده و شبانه روزی این عزیزان ابراز نموده، توفیق و ارتقاء روزافزون مقام و منزلت همه پرستاران خدوم و پرتلاش را ازدرگاه خداوند متعال مسئلت دارم. 

                                                                                           دکتر امیر عباس واعظی 
                                                                                                معاون درمان
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0