اخبار حوزه ریاست
طرح تحول نظام سلامت یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت تدبیر و امید است.
به گزارش وب دا- "دکتر حمید درفشی " اظهار کرد: اجرای طرح تحول نظام سلامت یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت تدبیر و امید است که اجرای صحیح آن می‌تواند تأثیر بسزایی در افزایش سلامت مردم داشته باشد.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: کاهش هزینه بیماران بستری شده در بیمارستان از 40 درصد به 10 درصد، رایگان شدن هزینه زایمان طبیعی در بیمارستان‌های دولتی و تامین تمام نیازهای دارویی و تجهیزاتی بیمار از سوی بیمارستان از مهم‌ترین نتایجی است که اجرای طرح تحول سلامت به دنبال داشته است.
درفشی با بیان این‌ که حمایت مالی از شهروندان در پرداخت هزینه‌های سلامت از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح است، گفت: ارتقاء سلامت جامعه و درمحوریت قرارگرفتن اقشار آسیب‌پذیر مناطق محروم از ثمرات اجرای طرح تحول نظام سلامت در آینده‌ای نزدیک است.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به نقش رسانه‌ها اشاره کرد و گفت: اطلاع‌رسانی به مردم نقش مهمی در پیشرفت طرح تحول سلامت خواهد داشت لذا از رسانه‌ها انتظار می‌رود که با آگاه‌سازی مردم، کارکردهای این طرح را به مردم بشناسانند.
وی در پایان گفت: خوشبختانه از زمان آغاز اجرای طرح تحول سلامت روسای بیمارستان‌ها با جدیت کامل این طرح را دنبال می‌کنند و روند اجرای طرح بسیار مطلوب است لذا امیدواریم با تلاش بی‌وقفه مسئولین تحقق این مهم به نحو احسن صورت پذیرد.

دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   14:31:04

تصویر ها